e-flormar'dan İlk Alışverişim

23 Ekim 2009 Cuma

Flormar özellikle ojelerine bayıldığım bir marka. Ayrıca universite yıllarımın makyaj ikilisi far ve göz kalemlerim hep Flormar oldu. Sonra her ne olduysa ayrı düştük ojeler dışında kendisiyle. Son zamanlarda birkaç makyaj blogunda (özellikle Makyaj Çantam'da) Flormar ürünlerinin tanıtımlarını okuyunca benim de merak katsayım arttı. Özellikle Flormar'ın kendi sitesinden, e-flormar'dan alışveriş yapmak istedim. Bunun iki sebebi var açıkçası. Birincisi parfümerilerde çoğunlukla ürünleri istediğim gibi deneyememem ve özellikle ojelerde tüm renkleri bulamamam. İkincisi de online alışverişin rahatlığı elbette :)

Bence Flormar'ın sitesi kullanışlı olmuş. Sade olması özellikle benim için her zaman tercih sebebidir, bu nedenle de çok beğendim. Sadece sitenin her yerinin pembe olmasındansa her üyenin kendisinin renkleri değiştirebildiği bir düzenleme yapılsa daha memnun olurum ben :) (doyumsuz insan!!!)

Peki ne aldım merak ediliyor mu???

İşte aldıklarım:


1) FLORMAR KREM PUDRA (115)
2) FLORMAR COLOR PALETTE FAR ( 2 )


3) GREAT LASH POWER MASKARA4) FLORMAR EYELİNER PEN


5) FLORMAR TRUE COLOR RUJ ( 8 )
6) FLORMAR SUPERMATTE OJE ( 101 ve 102 )7) FLORMAR QUARTZ OJE (66 ve 75)
8)FLORMAR OJE (127 ve 363)
9) FLORMAR SUPERSHINE OJE (14 ve 16)
10) OMEGA YAĞI EKSTRAKTLI ASETONSUZ OJE ÇIKARTICI


Biran önce gelir umarım ürünlerim. Bugün cuma olduğu için pazartesi ya da salı gelmesini bekliyorum. Pazartesi gelsinler lütfeennnn.... Daha fazla beklemeyeyim :)

4 yorum:

Yalnızca Melanie dedi ki...

Merhaba
Aldığınız ürünlerin pazartesi gelmesini bekliyorum demişsiniz,geldiyse ürünlerden memnun kalıp kalmadığınızı söylermisiniz.Bende e-flormar'dan birşeyler almayı düşünüyorum da :)

DeepPurple dedi ki...

Merhaba,
Beklediğimden de çabuk, cumartesi geldi ürünler. Tek dikkat edilmesi gereken renk seçiminin özellikle ojeler için sitedeki renklere göre yaparken insanı yanıltabiliyor olması. Aldıklarımın hepsini deneme fırsatım olmadı. Denedikten sonra tek tek yazacağım. Bir tek rimeli deneyebildim o da 1 kez çok sağlıklı olmayacağı için yazmadım hemen bir-iki kere daha denemek istiyorum. Kullandığım gün rimelden memnun kaldım. Ama daha ayrıntılı test edeceğim...

Yalnızca Melanie dedi ki...

Öncelikle yorumumu yanıtsız bırakmadığınız için teşekkür ederim.Diğer ürünler hakkında yorumlarınızı sabırsızlıkla bekliyorum..

DeepPurple dedi ki...

Ben de benim yazıma gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederim :)

Zaman Geçiyor...

NeoCounter

Havan Batsın!!!

BloXoo

BlogCatalog

Personal Blogs - BlogCatalog Blog Directory

  © Blogger templates Newspaper II by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP